Prešiel viac ako rok od chvíle, čo nám spoločnosť Apple predstavila svoje najdrahšie náhlavné slúchadlá v ponuke (ak rátame aj Beats, ktorý patrí pod Apple).

AirPods Max sú vynikajúcim zariadením, ktoré je určené pre tých najnáročnejších používateľov. No a hoci je ich dizajn univerzálny, aby vydržal v ponuke niekoľko dlhých rokov, časom sa aktualizácii nevyhne.

Aj preto si redakcia magazínu 9to5mac pripravila elegantný koncept, v ktorom nám odhaľuje druhú generáciu AirPods Max. Zariadenie má v podstate totožný dizajn ako aktuálny model, no je tu niekoľko dôležitých zmien, ktoré sa nedajú prehliadnuť.

Koncept: AirPods Max 2. generácie 

V prvom rade ide o upravenú farebnú škálu, kedy sa slúchadlá objavujú aj v prevedeniach Pink, Purple a Starlight. Autori konceptu sa inšpirovali farbami, ktoré v poslednom období aplikuje spoločnosť Apple na svoje najnovšie produkty. Z nášho pohľadu vyzerajú všetky prevedenia výborne a určite by si našli svoju klientelu.

Ďalšou zaujímavou zmenou je prítomnosť MagSafe pripojenia, ktoré je umiestnené na ochrannom puzdre, ktoré je dnes dodávané ku AirPods Max ako štandard.

Ako iste viete, AirPods 3 aj AirPods Pro už túto technológiu využívajú a tak nevidíme dôvod, prečo by ju spoločnosť Apple nemohla časom aplikovať aj do najdrahších slúchadiel.

Na záver ešte musíme upozorniť na možnosť individuálnej výmeny čelenky, ktorá by sa dala dať kúpiť v rôznych farbách ako samostatný diel. Ľudia by si tak skutočne mohli kreatívne nakonfigurovať také AirPods Max, aké sa im najviac páčia, čo dnes žiaľ nie je možné.

Pozrite si celý koncept a napíšte nám do komentára, čo si o ňom myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.