Bezdrôtové slúchadlá sa stali pomyselným štandardom dnešnej doby. Je úplne jedno, či pracujete remote a potrebujete často telefónovať, alebo si radi vychutnáte svoju obľúbenú hudbu v tej najvyššej možnej kvalite. Priekopníkom v tejto oblasti je spoločnosť Apple, ktorá dnes predáva perfektné AirPods Pro 2. generácie. Dostať sa ku ním viete po zľave za super cenu.

AirPods Pro 2. generácie sa od svojho predchodcu na prvý pohľad veľmi nelíšia, no pravda je taká, že majú plno nových funkcií, o ktorých by ste mali vedieť. Prehrávanie je viacmenej rovnaké, no dvojnásobne sa vylepšilo ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Rovnako je tu aj špičkový transparentný posluch a aby toho málo, spolu s iOS 17 do AirPods Pro 2 pribudne aj adaptívny zvuk, ktorý dokáže automaticky na základe vonkajších okolností prepínať medzi ANC a transparentným režimom.

Cena za AirPods Pro 2. generácie štandardne začína na hranici 299 €, čo nie je málo peňazí. Aj preto vás poteší, že tieto slúchadlá viete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už od 239 €. Slušne na nich ušetríte a dostanete v podstate to najlepšie, čo má dnes Apple v ponuke. Dovolíme si totiž tvrdiť, že takto moderné nie sú ani AirPods Max, hoci ide o dvojnásobne drahší produkt.

AirPods Pro 2 majú plno ďalších benefitov 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee (úprava redakcie)

AirPods Pro 2. generácie vás potešia extrémne pohodlným dizajnom s niekoľkými veľkosťami silikónových štupľov. Rovnako majú kompaktnú nabíjaciu krabičku, ktorá má po novom aj reproduktor, takže s vami bude pravidelne interagovať. Hodí sa to aj pri využívaní funkcie Nájsť, ak slúchadlá náhodou niekde zapatrošíte.

Pri AirPods Pro 2 treba spomenúť aj ich výdrž batérie na jedno nabitie. Slúchadlá si v porovnaní s predchádzajúcou generáciou polepšili a namiesto 24 hodín zvládnu fungovať až 30 hodín na jedno nabitie. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho či bezdrôtového nabíjania a vodeodolnosť vďaka norme IPX4.

Ako by sme to teda zhrnuli? AirPods Pro 2. generácie sú mimoriadne podarené slúchadlá, ktoré budú vašim osobným spoločníkom po dobu niekoľkých dlhých rokov. Ich vyššiu obstarávaciu cenu ospravedlňujú vynikajúce funkcie, dobrá výdrž batérie, kvalitné prehrávanie zvuku a tiež kompatibilita, ktorá je s ostatnými Apple zariadeniami dokonalá. Pokiaľ teda chcete AirPods Pro 2. generácie, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zrejme oživí projekt, na ktorý čakáme už roky. Príchod nabíjačky AirPower je stále v pláne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -