Bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Apple zažívajú obrovskú popularitu. Používateľov láka rozsiahla využiteľnosť a kvalitný zvuk. AirPods Pro by mohli do konca roka dobehnúť predaje Airpods 2. generácie.

O AirPods Pro je veľký záujem

Spoločnosť DigiTimes zdieľala informácie pochádzajúce z dodávateľských reťazcov. Tie tvrdia, že Apple očakáva fantastické výsledky od AirPods Pro. Podľa správy by mohlo toto zariadenie dobehnúť predaje AirPods 2. generácie.

Cenový rozdiel je na úrovni cca 100€. Pokiaľ si zakúpite drahšiu verziu, získate oveľa čistejší zvuk. Dôvodom je prítomnosť aktívnej redukcie okolitých zvukov.

Akonáhle túto funkciu spustíte, vychutnávate si iba tóny vybranej hudby. Nič iné vás neruší.

AirPods Pro sú tak isto odolnejšie voči vode a potu. Do bazéna s nimi ale skákať nemôžte. Dokonalú izoláciu (od zvyšku sveta) zaistia tiež silikónové špunty do uší. Celkovo je tento produkt o niečo sofistikovanejší než bežná verzia. Týka sa to aj ovládania.

Je veľmi zaujímavé, že potencionálnych zákazníkov neodrádza vyšší cenový rozdiel. V dnešnej dobe si ľudia radi priplácajú za kvalitu.

Aj základné AirPods 2. generácie sú veľmi dobrým a dostačujúcim modelom. Kvalitou prehrávania sa ale radia medzi vyšší priemer. AirPods Pro patria ku špičke v tejto oblasti.

Do komentára nám napíšte, aké bezdrôtové slúchadlá používate vy. Ste verní spoločnosti Apple alebo radšej preferujete niečo od konkurencie? Budeme radi za všetky vaše tipy a postrehy.

zdroj

Prečítajte si tiež  Opäť bez inovácie? iPhone 15 Pro Max dostane fotoaparát aj displej zo starého modelu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.