Bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Apple zažívajú obrovskú popularitu. Používateľov láka rozsiahla využiteľnosť a kvalitný zvuk. AirPods Pro by mohli do konca roka dobehnúť predaje Airpods 2. generácie.

O AirPods Pro je veľký záujem

Spoločnosť DigiTimes zdieľala informácie pochádzajúce z dodávateľských reťazcov. Tie tvrdia, že Apple očakáva fantastické výsledky od AirPods Pro. Podľa správy by mohlo toto zariadenie dobehnúť predaje AirPods 2. generácie.

Cenový rozdiel je na úrovni cca 100€. Pokiaľ si zakúpite drahšiu verziu, získate oveľa čistejší zvuk. Dôvodom je prítomnosť aktívnej redukcie okolitých zvukov.

Akonáhle túto funkciu spustíte, vychutnávate si iba tóny vybranej hudby. Nič iné vás neruší.

- Reklama -

AirPods Pro sú tak isto odolnejšie voči vode a potu. Do bazéna s nimi ale skákať nemôžte. Dokonalú izoláciu (od zvyšku sveta) zaistia tiež silikónové špunty do uší. Celkovo je tento produkt o niečo sofistikovanejší než bežná verzia. Týka sa to aj ovládania.

Je veľmi zaujímavé, že potencionálnych zákazníkov neodrádza vyšší cenový rozdiel. V dnešnej dobe si ľudia radi priplácajú za kvalitu.

Aj základné AirPods 2. generácie sú veľmi dobrým a dostačujúcim modelom. Kvalitou prehrávania sa ale radia medzi vyšší priemer. AirPods Pro patria ku špičke v tejto oblasti.

Do komentára nám napíšte, aké bezdrôtové slúchadlá používate vy. Ste verní spoločnosti Apple alebo radšej preferujete niečo od konkurencie? Budeme radi za všetky vaše tipy a postrehy.

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here