AirTag od spoločnosti Apple je dokonalý spôsob, ako si zabezpečiť a ochrániť svoj majetok. Či už sú to kľúče, peňaženka, kabelka, bicykel alebo dokonca auto, akonáhle do nich vhodíte svoj AirTag, budete mať aspoň akú takú istotu, že ich v prípade straty alebo krádeže ešte niekedy uvidíte. Funguje to jednoducho a AirTag teraz kúpite vo zľave za super cenu. Takáto akcia tu dlho nebola.

Ešte pred tým, než sa dostaneme ďalej, poďme si v krátkosti vysvetliť, ako vlastne AirTag funguje. Toto zariadenie nemá GPS, tak ako sa mnohí domnievajú, ale využíva Bluetooth LE a U1 Wideband čip. Po celý čas okolo seba vysiela signály, ktoré prijímajú všetky iPhony (aj tie cudzie). Tie sú prihlásené do siete služby Nájsť a o zariadení tu zdieľajú anonymné dáta, ktoré sa týkajú jeho polohy. Stačí teda, aby ste s AirTagom prešli okolo cudzieho iOS zariadenia a ak sa navzájom zaznamenajú, môžete vidieť, kde sa presne nachádza. Majiteľ tohto iPhonu o tom samozrejme nebude mať ani potuchy.

Tento šikovný produkt predávala spoločnosť Apple v čase uvedenia na trh v roku 2021 za pomerne férových 35 €. Potom, ale prišla inflácia, rastúca cena energií a ďalšie negatívne správy, ktoré cenu AirTagu vyšvihli na 39 €. Po kliknutí na tento odkaz však zariadenie kúpite za 29 €, vďaka čomu veľmi príjemne ušetríte.

AirTag bicykel
Zdroj: Unsplash / Onur Binay / 맥심 (úprava redakcie)

Veľkou výhodou je v prípade AirTagu aj jeho technologická výbava. V prvom rade je to jednoduchý dizajn, ktorý je kompaktný a zároveň extrémne odolný. Zariadenie spĺňa štandard IP67, vďaka čomu mu neublíži voda ani prach a zároveň obsahuje reproduktor, s pomerne výraznou intenzitou.

Samotná batéria nie je nabíjateľná, ale Apple tu použilo jednoduchý gombíkový systém CR2032. Nemusíte sa však báť, že by vás jej pravidelné vymieňanie pri AirTagu akokoľvek otravovalo. Výdrž dosahuje podľa našich vlastných skúseností 1,5 – 2 roky, čo už je viac, ako slušná hodnota.

Dá sa to ešte lacnejšie

airtag 2021
Zdroj: Unsplash (Daniel Romero)

A ak chcete na AirTagu ušetriť viac, existuje ešte jedna možnosť, vďaka ktorej ho získate lacnejšie, než za 29 €. Nie je to však také jednoduché. Spoločnosť Apple totiž ponúka aj špeciálne balenie štyroch kusov AirTagov, ktoré je logicky o čosi výhodnejšie. Pôvodne ho firma predávala za 119 €, avšak dnes je cena 129 €. Aj tu však existuje zľava. Po kliknutí na tento odkaz kúpite 4 ks AirTagov len za 99 €.

Prečítajte si tiež  Kúpte si kryt z titánu. Cena prevyšuje 1100€ a zabalí iPhone či Samsung.

Týmto spôsobom zaplatíte za jeden kus len 24,75 €, avšak problém je v tom, že musíte kúpiť až 4 AirTagy. Ak sa však podelíte s priateľmi, kolegami alebo rodinou, môže to dávať zmysel. Oproti štandardnej cene 39 € je to až 37 % zvýhodnenie. A to sa oplatí.

Za takúto výhodnú cenu nebol AirTag už poriadne dlhú dobu. Samozrejme, v tejto chvíli vám nevieme garantovať, dokedy bude táto akcia platná, no je viac než možné, že ide o časovo obmedzenú ponuku. Ak teda chcete získať AirTag za takúto super cenu, radšej sa ponáhľajte.

A pokiaľ by ste čistou náhodou zháňali prívesky na AirTag, na našom e-shope Loopi.sk nájdete široký sortiment produktov. Máme silikónové prívesky za 7,99 €, kvalitnejšie kožené prívesky za 12,99 € a tiež špeciálne prívesky pre psa, ktoré sa dajú pripnúť na obojok.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -