Pokiaľ chcete vidieť zaujímavé a profesionálne zhrnutie  KEYNOTE 2019, odporúčame vám pozrieť si toto video. Ako hodnotí  KEYNOTE Petr Mára?

Ako hodnotí  KEYNOTE Petr Mára?

Petr Mára je okrem iného ambasádorom Apple pre Českú republiku. Do spoločnosti Apple rozumie úplne perfektne a má zaujímavý pohľad na vec, ktorý sa oplatí vypočuť. Ako môžete vidieť hneď na začiatku videa, Peter prekvapene hovorí o tom, aká krátka bola tohtoročná Keynote. To sme koniec koncov spomenuli aj my. Petr sa vyjadruje ku každému produktu alebo službe jednotlivo a hovorí svoje poznatky, ktoré dávajú zmysel.

Každý fanúšik by si mal toto 20 minútové video pozrieť aby si rozšíril obzory nie len o nových produktoch a prečo ich Apple predstavilo tak ako ich predstavilo ale aj o samotnej spoločnosti Apple. Petr to celkom dobre zhrnul a my s ním nemôžeme nič iné ako len súhlasiť. Aký je váš pohľad na vec? Myslíte, že ma Petr Mára pravdu?

Prečítajte si tiež  Apple mení taktiku vo výrobe. Chce tým zefektívniť a maximalizovať produkciu iPadov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.