Pokiaľ ste zákazníkom spoločnosti Slovak Telekom, máme pre vás skvelé novinky. Slovenský operátor totiž oznámil informácie, ktoré vás môžu potešiť. Spoločnosť neustále rozširuje svoje 5G pokrytie a to sa teraz dostáva do ďalších veľkých miest a obcí. Operátor o tom informoval prostredníctvom tlačovej správy.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Aby sme boli konkrétnejší, Telekom sa pochválil, že po novom jeho 5G chytíte až v piatich nových mestách. Menovite ide o Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Michalovce (časť), Pezinok (časť Grinava) a Modra (časť Harmónia). Pokiaľ žijete v týchto lokalitách, rýchly internet pocítite na každom podporovanom zariadení.

Aby toho ale nebolo málo, operátor sa rozhodol s 5G sieťou zavítať aj do Vysokých Tatier. Dnes vďaka tomu pokrýva napríklad Starý Smokovec, Nový Smokovec, Tatranské Zruby a okolie.

Po novom tiež 5G od Telekomu chytíte aj v obciach Brodzany, Ladce, Letanovce, Opatovce, Podhorie, Spišský Štvrtok, Trenčianska Turná, Trenčianske Stankovce a Veľké Bierovce.

Dokopy je teda super-rýchla sieť prístupná už v 92 obciach, pričom operátor prisľúbil, že v najbližších dvanástich mesiacoch (počas celého roka 2023) bude pokračovať na celom území Slovenskej republiky.

Ak teda 5G stále nechytáte, nič si z toho nerobte. Telekom usilovne pracuje na tom, aby svoju sieť rozšíril aj na stred či východ Slovenska, pričom si dáva záležať aj na perfektnom pokrytí hlavných dopravných ťahov.

To v akom štádiu je spoločnosť v súčasnosti si môžete pozrieť na priloženej mape nižšie. Rovnako tak nájdete všetky podrobnosti aj na oficiálnej internetovej stránke operátora.

Slovak Telekom
Zdroj: Telekom (snímka obrazovky)

Dajte nám vedieť do komentára, ako ste spokojní s 5G od Telekomu vo svojom meste alebo obci. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Netflix oficiálne zakročil proti zdieľaniu hesiel. Poplatky sú vysoké
Môže ťa zaujímať
- Reklama -