Na našom webe pravidelne informujeme čitateľov o odstávkach rôznych služieb, s ktorými sa stretávame či už pri telekomunikačných operátoroch, alebo v bankách. Teraz ohlásila jedna z najväčších finančných inštitúcii oznam, v ktorom sa píše, že jej zákazníci sa musia pripraviť na niekoľkohodinový výpadok.

Konkrétne Tatra Banka uvádza, že z dôvodu skvalitňovania služieb budú niektoré z nich 20.05.2023 v nočných hodinách od 23:00 do 04:00 nedostupné. Banka má v tomto čase naplánovanú údržbu svojich informačných systémov.

Ktoré služby nebudú v Tatra Banke dostupne? 

  • služby elektronického bankovníctva (Internet bankingTB, Otvorené bankovníctvoTB , Business bankingTB),
  • mobilné aplikácie (aplikácia Tatra banka, Tatra banka VIAMO, Google Pay, Apple Pay),
  • platby na internete,
  • služby TatraPay, CardPay a ComfortPay,
  • overenie platieb prostredníctvom 3D secure a
  • webové stránky banky a jej dcérskych spoločností Tatra Leasing, TAM a DDS.

Tatra Banka upozorňuje, že blokovanie kariet bude možné počas odstávky vykonať prostredníctvom kontaktného centra DIALOG Live *1100. To bude k dispozícii v klasickom neobmedzenom režime.

Rovnako tak platí, že odstávka sa nijako nedotkne klasických plastových platobných kariet, s ktorými budete môcť platiť, alebo vyberať peniaze v uvedenom čase bez akéhokoľvek obmedzenia.

Tatra Banka sa za prípadný nekomfort súvisiaci s odstávkou dopredu ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Máte domá prvý iPhone v nerozbalenej krabici? Predať ho môžete za viac ako 30 000 eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -