Virtuálny obchod Apple Store je momentálne nedostupný (v čase písania článku) a to znamená len jednu vec. Jablková spoločnosť už onedlho predstaví nový produkt, ktorým by podľa všetkého mal byť očakávaný iPad Pro 2022. pôvodné špekulácie o tom, že Apple predstaví nové zariadenie formou tlačovej správy sa zdá byť pravdivé, čo potvrdzuje aj nový príspevok od Tima Cooka na Twitteri.

Cook vo svojom tweete teasuje označením #TakeNote, čím môže poukazovať na kombináciu v podobe iPadu a Apple Pencil. Za špekulácie týkajúce sa nových iPadov sa postavil aj známy analytik Mark Gurman, ktorý ešte včera vo svojej tlačovej správe predpovedal príchod nového najvýkonnejšieho tabletu s lohom nahryznutého jablka.

- Reklama -

Čip M2 sa dostane aj do iPadov

Nový iPad Pro 2022 by v sebe mal skrývať extrémne výkonný čip M2, technológiu MagSafe na nabíjanie zariadenia dva nové 4-pin konektory. Upgradu sa dočká aj kamerový systém a novinky dorazia aj s očakávaným systémom iPadOS 16, ktorého príchod sa neodvratne blíži.

Okrem iPadu Pro by sme sa mali dočkať aj redizajnovaného iPadu 10-tej generácie, ktorý sa po vzore svojich kolegov vzdá ikonického tlačidla Home Button. Vizuálne by sa mal podobať na minuloročný model iPad mini šiestej generácie a mal by obsahovať čip A14 Bionic a podporu 5G pripojenia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -