Virtuálny obchod Apple Store je momentálne nedostupný (v čase písania článku) a to znamená len jednu vec. Jablková spoločnosť už onedlho predstaví nový produkt, ktorým by podľa všetkého mal byť očakávaný iPad Pro 2022. pôvodné špekulácie o tom, že Apple predstaví nové zariadenie formou tlačovej správy sa zdá byť pravdivé, čo potvrdzuje aj nový príspevok od Tima Cooka na Twitteri.

Prečítajte si tiež  Najlacnejší iPad prejde brutálnou zmenou. To, ako bude vyzerať ukazujú výrobcovia príslušenstva

Cook vo svojom tweete teasuje označením #TakeNote, čím môže poukazovať na kombináciu v podobe iPadu a Apple Pencil. Za špekulácie týkajúce sa nových iPadov sa postavil aj známy analytik Mark Gurman, ktorý ešte včera vo svojej tlačovej správe predpovedal príchod nového najvýkonnejšieho tabletu s lohom nahryznutého jablka.

Čip M2 sa dostane aj do iPadov

Nový iPad Pro 2022 by v sebe mal skrývať extrémne výkonný čip M2, technológiu MagSafe na nabíjanie zariadenia dva nové 4-pin konektory. Upgradu sa dočká aj kamerový systém a novinky dorazia aj s očakávaným systémom iPadOS 16, ktorého príchod sa neodvratne blíži.

Okrem iPadu Pro by sme sa mali dočkať aj redizajnovaného iPadu 10-tej generácie, ktorý sa po vzore svojich kolegov vzdá ikonického tlačidla Home Button. Vizuálne by sa mal podobať na minuloročný model iPad mini šiestej generácie a mal by obsahovať čip A14 Bionic a podporu 5G pripojenia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -