Slovenskí operátori sa snažia svojich zákazníkov v čase letných prázdnin zaujať a potešiť bonusmi, či novými službami. Telekom nie je výnimkou a práve v letnom období prichádza s mimoriadne užitočnou novinkou. Stojí iba pár eur a aktivovať by si ju mali všetci cestovatelia. Nikdy totiž neviete, kedy sa vám hodí.

Telekom najnovšie uzatvoril spoluprácu so spoločnosťou MetLife, aby svojim zákazníkom mohol poskytovať dva druhy výhodného cestovného poistenia. Operátor píše, že cestovné poistenie zabezpečí každému zákazníkovi poistnú ochranu pred nepredvídateľnými životnými situáciami na dovolenkách, výletoch či cestách. Najlepšia je však jeho cena.

K dispozícii sú dva balíky cestovného poisťovňa, pričom prvý je určený pre jednotlivcov a nesie názvov Individual a druhý je s názvom Family určený pre rodiny. Rozdiel v cene je minimálny.

Celoročné poistenie Individual bez starostí

Za tento balík, ktorý je flexibilný a cenovo výhodný zaplatíte iba 2 € / mesačne. Využívať ho môžete po celom svete s výnimkou SR a aktivujete si ho na obdobie 12 mesiacov s automatickým obnovením na ďalší rok.

Tento druh poistenia sa dá využiť na neobmedzený počet ciest, pričom maximálna dĺžka každej z nich je 90 dní. Poistenie si môžete aktivovať zaslaním SMS na číslo 12 323 s textom POISTENIE INDIVIDUAL ZAP.

Rodinné cestovné poistenie Family

Druhým balíkom je program Family, ktorý je ešte výhodnejší a platí v ňom, že každý člen je krytý na rovnaké limity. Cena tohto typu poistenia je len 3 € / mesačne a nemusíte doň nahlasovať mená poistených ôsôb. Rodinní príslušníci navyše môžu cestovať aj samostatne.

Cestovné poistenie pre rodinu platí pre rodinných príslušníkov alebo osoby, ktoré spoločne žijú na jednej adrese a deti, ktoré sú staršie ako tri mesiace. Poistenie si môžete aktivovať zaslaním SMS na číslo 12 323 s textom POISTENIE FAMILY ZAP.

Reklama

Oba druhý poistenia je možné aktivovať aj cez zákaznícku linku. Telekom sľubuje, že jeho personál vám bude počas celého procesu k dispozícii.

Čo a do akej výšky kryje poistenie od Telekomu a MeLlife?

Telekom cestovné poistenie
Zdroj: Telekom

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Dnes a zajtra nás zasiahnú geomagnetické búrky. Čakajú nás výpadky signálu či elektriny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -