Pokiaľ ste zákazníkmi tretieho najväčšieho telekomunikačného operátora na Slovensku, máme pre vás dobrú správu. Spoločnosť Telekom prichádza s pozitívnymi novinkami pre svojich klientov, ktorí si predplácajú internetové programy na optickej sieti.

V záujme neustáleho zlepšovania služieb sa spoločnosť Telekom rozhodla, že vykoná navýšenie rýchlosti nahrávania dát (upload) na optickej sieti. Zákazníci sa tejto zmeny dočkajú už v najbližších týždňoch, pričom túto zmenu pocítia najmä tí, ktorí platia za vyššie programy služieb, ako napríklad OptikNET MAX či Biznis OptikNET XL, XXL a MAX. 

Čo sa týka samotných hodnôt navýšenia, líšia sa podľa toho, aký balík používate. Aby ste v tom mali lepší prehľad, pozrite si zoznam nižšie.

Ak využívate balík OptikNET MAX

  • OptikNET MAX – štandardná verzia: z 200 na 300 Mbps, t.j. nový profil programu bude 1000/300 Mbps
  • OptikNET MAX – Magenta 1 verzia: z 300 na 500 Mbps, t.j. nový profil programu bude 1000/500 Mbps
  • OptikNET MAX s dokúpenou zvýšenou rýchlosťou uploadu: tiež z 300 na 500 Mbps

Ak využívate Biznis programy 

  • Pri Biznis OptikNET XL sa zvýšenie týka verzie programu v Magenta 1 i so zvýšeným uploadom v Magenta 1.
  • Pri Biznis OptikNET XXL sa zvýšenie týka štandardnej i Magenta 1 verzie. Po novom sa objaví možnosť dokúpiť si vyšší upload aj pre tento program.
  • Pri Biznis OptikNET MAX sa rovnako zvýši upload pre obe verzie z 300 na 500 Mbps.

Všetko prebehne automaticky 

Skvelou správou je, že používatelia sa zmeny dočkajú automaticky, nakoľko prebehne na pozadí. Nemusíte teda žiadať o aktiváciu rýchlejšieho internetu v rámci svojho balíka.

Existujúci zákazníci budú migrovaní na nové profily počas nočných hodín. Noví zákazníci budú mať v budúcnosti, po zmene portfólia, nové rýchlosti už automaticky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Aktuálne: Slovenský operátor ruší službu, ktorú si používal roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -