Pokiaľ ste zákazníkmi tretieho najväčšieho telekomunikačného operátora na Slovensku, máme pre vás dobrú správu. Spoločnosť Telekom prichádza s pozitívnymi novinkami pre svojich klientov, ktorí si predplácajú internetové programy na optickej sieti.

V záujme neustáleho zlepšovania služieb sa spoločnosť Telekom rozhodla, že vykoná navýšenie rýchlosti nahrávania dát (upload) na optickej sieti. Zákazníci sa tejto zmeny dočkajú už v najbližších týždňoch, pričom túto zmenu pocítia najmä tí, ktorí platia za vyššie programy služieb, ako napríklad OptikNET MAX či Biznis OptikNET XL, XXL a MAX. 

- Reklama -

Čo sa týka samotných hodnôt navýšenia, líšia sa podľa toho, aký balík používate. Aby ste v tom mali lepší prehľad, pozrite si zoznam nižšie.

Ak využívate balík OptikNET MAX

  • OptikNET MAX – štandardná verzia: z 200 na 300 Mbps, t.j. nový profil programu bude 1000/300 Mbps
  • OptikNET MAX – Magenta 1 verzia: z 300 na 500 Mbps, t.j. nový profil programu bude 1000/500 Mbps
  • OptikNET MAX s dokúpenou zvýšenou rýchlosťou uploadu: tiež z 300 na 500 Mbps

Ak využívate Biznis programy 

  • Pri Biznis OptikNET XL sa zvýšenie týka verzie programu v Magenta 1 i so zvýšeným uploadom v Magenta 1.
  • Pri Biznis OptikNET XXL sa zvýšenie týka štandardnej i Magenta 1 verzie. Po novom sa objaví možnosť dokúpiť si vyšší upload aj pre tento program.
  • Pri Biznis OptikNET MAX sa rovnako zvýši upload pre obe verzie z 300 na 500 Mbps.

Všetko prebehne automaticky 

Skvelou správou je, že používatelia sa zmeny dočkajú automaticky, nakoľko prebehne na pozadí. Nemusíte teda žiadať o aktiváciu rýchlejšieho internetu v rámci svojho balíka.

Existujúci zákazníci budú migrovaní na nové profily počas nočných hodín. Noví zákazníci budú mať v budúcnosti, po zmene portfólia, nové rýchlosti už automaticky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -