Niekoľkokrát ročne nás slovenské banky informujú o tom, že plánujú odstávku svojich služieb z dôvodov plánovanej technickej údržby. Používatelia však o tom často nevedia a tak môžu mať pri využívaní niektorých aplikácií či stránok problémy.

Pokiaľ patríte medzi klientov Tatra Banky, mali by ste sa pripraviť na to, že vám dňa 15. 10. 2022 v čase od 18:00 hod. do 19:30 hod nemusia fungovať služby okamžitých platieb.

- Reklama -

Finančná inštitúcia upozorňuje, že v prípade okamžitých platieb smerovaných do zahraničia môže výpadok trvať o niečo dlhšie. Ak teda budete v sobotu večer posielať peniaze na druhý účet, nemusia prejsť okamžite. Nakoľko však teraz viete o plánovanej odstávke, na celú situáciu sa viete lepšie pripraviť.

Tatra Banka sa za spôsobené problémy a diskomfort ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -