Niekoľkokrát ročne nás slovenské banky informujú o tom, že plánujú odstávku svojich služieb z dôvodov plánovanej technickej údržby. Používatelia však o tom často nevedia a tak môžu mať pri využívaní niektorých aplikácií či stránok problémy.

Pokiaľ patríte medzi klientov Tatra Banky, mali by ste sa pripraviť na to, že vám dňa 15. 10. 2022 v čase od 18:00 hod. do 19:30 hod nemusia fungovať služby okamžitých platieb.

Finančná inštitúcia upozorňuje, že v prípade okamžitých platieb smerovaných do zahraničia môže výpadok trvať o niečo dlhšie. Ak teda budete v sobotu večer posielať peniaze na druhý účet, nemusia prejsť okamžite. Nakoľko však teraz viete o plánovanej odstávke, na celú situáciu sa viete lepšie pripraviť.

Tatra Banka sa za spôsobené problémy a diskomfort ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Tatra Banka umožňuje testovať prvú mobilnú bankovú klávesnicu. Vyskúšajte ju aj vy!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -