Chcete sí kúpiť lacné inteligentné hodinky s pekným dizajnom a zaujímavými funkciami? Aligator Watch Pro X môže byť produkt, ktorý je ako stvorený práve pre vás alebo pre vaše deti. Zariadenie disponuje 1,32″ IPS dotykovým displejom so slušným rozlíšením 360×360 pixelov. Rovnako tak sa môžete tešiť aj na šikovné bočné tlačidlo, ktorým budete ovládať niektoré funkcie.

Hodinky Aligator Watch PRO X poskytujú meranie tepovej frekvencie, monitoring spánku a upozornenie na neaktivitu, čo pomáha užívateľom v udržiavaní zdravého životného štýlu. Okrem toho, s množstvom športových a tréningových režimov, krokomerom, meraním počtu spálených kalórií, sledovaním prejdenej vzdialenosti a ďalšími funkciami sú tieto hodinky ideálne pre každého, kto si potrpí na sledovaní fyzických výkonov. Platí to najmä z ohľadom na ich cenu, ktorá je skutočne nízka. Aligator Watch PRO X kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 84,90 € čo je zhruba o 20 € menej v porovnaní s bežnými cenami.

Zariadenie má tiež GPS pomocou sprievodnej aplikácie a je vodeodolné vďaka krytiu IP67, čo znamená, že mu neublíži pot ani dážď. Batéria hodiniek Aligator Watch PRO X má kapacitu 280 mAh a výdrž dosahuje podľa výrobcu až 1 týždeň. Reálne však počítajte skôr s 3 až 4 dňami podľa spôsobu používania.

Aligator PRO X
Zdroj: Aligator

V neposlednom rade nám nedá nespomenúť, že Aligator Watch PRO X ponúknu aj množstvo ciferníkov či tri vymeniteľné remienky priamo v balení. Toto nie je u konkurencie štandardom. Samozrejme ide stále o relatívne lacné zariadenie a s tým treba pri jeho nákupe počítať. Ak však chcete šikovné inteligentné hodinky, za ktoré zaplatíte iba 84,90 €, práve Aligator Watch PRO X sa nám javia ako vynikajúca voľba.

A ak by ste hľadali skôr niečo na šport s presnejšími senzormi, kúpte si radšej Xiaomi Smart Band 7 Pro, ktoré zoženiete po kliknutí na tento odkaz za 74,90 €. Aj keď ide viac o inteligentný náramok ako inteligentné hodinky v praxi je veľmi šikovný a dokonca na jeho nákupe ušetríte ešte 10 €. Rozhodnutie ale samozrejme nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 prišli o "tajný" diagnostický port
Môže ťa zaujímať
- Reklama -