Ak hľadáte inteligentné hodinky, ktoré sú plné funkcií a zároveň ich môžete nosiť každý jeden deň, Amazfit GTS 4 sú pre vás skvelou voľbou. Zariadenie má veľký kvalitný displej, elegantný dizajn, množstvo senzorov a v neposlednom rade je po zľave dostupné za fantastickú cenu. Navyše jeho dizajn sa evidentne inšpiroval Apple Watch, nakoľko ich do veľkej miery pripomína.

Amazfit GTS 4 majú k dispozícii 1,75″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 450 × 390 px (341 PPI). Rovnako ponúkajú funkciu Always-on, takže ak to nebudete chcieť, nemusí vám nikdy zhasnúť. Súčasťou výbavy Amazfit GTS 4 je dvojpásmové GPS, meranie tepu, oxymeter, barometer, sledovanie spánku, krokomer, hľadanie mobilu a veľa ďalších užitočných technológií. Navyše si tu môžete nastaviť viac ako 150 krásnych ciferníkov, vďaka čomu môžu vaše hodinky vyzerať každý deň trochu ináč. Niektoré sú aj animované.

Bežná cena za Amazfit GTS 4 štartovala v čase uvedenia na trh na hranici 230 €, avšak dnes ich môžete kúpiť oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz zoženiete hodinky už od 165 €, vďaka čomu na ich nákupe ušetríte cca 60 – 70 €. A to je za takto dobre vybavené zariadenie skutočne výhodná ponuka.

Dajte si však pozor, aby ste si nezaobstarali model „Amazfit GTS 4 Mini„. Ten sa predáva za cenu do cca 100 €, má menší displej, batériu a tiež mu chýbajú niektoré funkcie.

Množstvo športových aktivít a dobrá výdrž batérie 

Amazfit GTS 4
Zdroj: Amazfit

Amazfit GTS 4 pôsobia vďaka hliníkovému telu prémiovým dojmom. Zariadenie má tiež 150 športových režimov, pričom 8 športov a 25 silových aktivít dokáže rozpoznávať úplne automaticky.

Hodinky vám okrem srdcového tepu budú monitorovať aj úroveň stresu počas celého dňa a vďaka 300 mAh batérii vám vydržia 8 dní menej náročného používania na jedno nabitie.

Amazfit GTS 4
Zdroj: Amazfit

Ak však budete mať zapnuté všetky funkcie vrátane Always-on, počítajte skôr s 3 – 4 dňami na jedno nabitie. Aj tek je to ale slušná hodnota. Amazfit GTS 4 môžete spárovať s iOS alebo Android zariadením.

Amazfit GTR 4 sú o málo drahšia alternatíva s iným dizajnom a lepšou výdržou batérie

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All (úprava redakcie)

Pokiaľ nie ste fanúšikmi hranatého dizajnu, ktorý pripomína Apple Watch, existuje jedna alternatíva od tohto istého výrobcu. Ide o hodinky Amazfit GTR 4, ktoré majú okrúhly dizajn, no po technologickej stránke sú skoro rovnaké.

Ich výhodou je však cca dvojnásobne väčšia batéria, vďaka čomu budete mať automaticky aj lepšiu výdrž na jedno nabitie. Rovnako, ako Amazfit GTS 4, aj model GTR 4 sa v čase uvedenia na trh ponúkal za cca 230 €. Dnes ho kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 189 €, takže príplatok je oproti lacnejšej alternatíve s trochu iným displejom len na úrovni 24 €.

Prečítajte si tiež  Apple kašle na používateľov: Apple Watch Series 9 a Ultra 2 majú stále mizernú výdrž batérie
Amazfit GT4
Zdroj: Amazfit

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -