Hľadáte extrémne odolné hodinky s brutálnym displejom, dlhou výdržou batérie a celou nádielkou tých najprepracovanejších funkcií? Práve ste ich našli. Amazfit T-Rex Ultra kúpite v zľave výrazne lacnejšie, ako ich najväčšieho konkurenta Apple Watch Ultra. Majú pritom technológie a schopnosti, vďaka ktorým sa zariadeniu od Apple vyrovnajú.

Začať by sme mohli veľkým 1,39″ HD AMOLED displejom s rozlíšením 454 × 454 a hustotou pixelov až 326 ppi. Výrobca na ňom používa veľmi tvrdé sklíčko s ochranou voči zachytávaniu odtlačkov prstov. Displej je samozrejme dotykový a v hodinkách nájdete aj celú paletu senzorov, ktoré budú sledovať váš pohyb. Ide o rýchlomer, gyroskop, geomagnetický senzor, senzor tlaku vzduchu či senzor okolitého svetla.

Amazfit T-Rex Ultra patria medzi to najlepšie, čo si dnes môžete zakúpiť. Aj preto je ich cena o čosi vyššia, než ste možno zvyknutí. Zariadenie kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 499 €, čo je stále menej, než za koľko sa predávajú Apple Watch Series 8. Navyše je to skoro polovičná čiastka oproti hlavnému konkurentovi Apple Watch Ultra.

Amazfit T-Rex Ultra
Zdroj: YouTube / Lim Reviews

Len pre porovnanie, Apple Watch Ultra, ktoré sú rovnako extrémne odolné a majú podobné funkcie, sa dnes predávajú štandardne od 999 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich získate v zľave od 839 €. To je o 329 € viac, čo si môže veľa ľudí rozmyslieť.

Kvantum športov a brutálna výdrž batérie 

Amazfit T-Rex Ultra sú vybavené aj funkciami ako meranie tepu, monitoring spánku, spočítajú vám kroky, skontrolujú aktuálnu hladinu kyslíka v krvi či pomôžu nájsť telefón. Takisto sa vedia pozrieť na úroveň stresu a užívať si budete môcť až 160 vstavaných športových režimov.

Na pripojenie slúži Bluetooth 5.0 BLE a operačný systém Zepp OS je samozrejme kompatibilný s iOS aj Android zariadeniami. Hodinky tiež disponujú dvojpásmovým GPS a vďaka extrémnej odolnosti ponúkajú vodeodolnosť 100 M (10 ATM).

Amazfit T-Rex Ultra
Zdroj: YouTube / Lim Reviews

Za pozornosť tiež stojí brutálna výdrž batérie, o ktorú sa stará vstavaný 500 mAh akumulátor. Amazfit T-Rex Ultra zvládnu podľa výrobcu až 20 dní bežného používania na jedno nabitie, čo je z nášho pohľadu perfektný údaj. A ak by sa reálna výdrž pohybovala aj v polovičných hodnotách, stále by to bolo oproti Apple Watch Ultra s 36 hodinovou udávanou výdržou oveľa lepšie.

Ak vás teda Amazfit T-Rex Ultra zaujali, za najlepšie ceny na slovenskom trhu ich získate tu. V hodinkách tiež nájdete kompas, môžete sledovať údaje ako tlak vzduchu, nadmorskú výšku a spolu s ňou si nastaviť pripomenutie nadmorskej výšky SpO₂. Je to veľmi slušne vybavený hardvér za veľmi rozumnú cenu. Navyše ide stále o novinku, takže s výberom neurobíte krok vedľa.

Prečítajte si tiež  iPad mini je teraz v mega zľave. Tento tablet je malý a poriadne výkonný zázrak
Amazfit T-Rex Ultra
Zdroj: YouTube / Lim Reviews

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here