Marketingý tím spoločnosti Apple urobil rozhodnutie, ktoré je veľmi milé a zároveň môže pomocť v aktuálnej kríze spojenej s nedostatkom krvi. Americký červený kríž sa spojil s cupertinským gigantom, vďaka čomu vytvoril zaujímavú akciu pre darcov.

Pokiaľ prídu darovať krv, krvné doštičky alebo plazmu v priebehu mesiaca august, automaticky získajú 4-mesačnú skúšobnú dobu hudobnej streamovacej služby Apple Music zadarmo.

Ponuka platí konkrétne od 1. augusta do 31. augusta a podrobnosti k využitiu 4 mesačného predplatného budú doručené na e-mail. Ako sa dalo predpokladať, skúšobná doba je obmedzená na tých, ktorí zatiaľ Apple Music nevyužívajú. S trochou kreativity sa ale bude dať prihlasovací účet obísť, vďaka čomu darcovia ušetria desiatky dolárov.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a budúcoročné MacBooky dostanú 3 nm procesory

Aby toho nebolo málo, červený kríž tiež ponúka špeciálnu akciu, kedy do 15. augusta bude radiť všetkých darcov do žrebovania o VIP cestu na hudobný festival Bonnaroo v Tennessee.

Termín darovania krvi je možné dohodnúť prostredníctvom oficiálne internetovej stránky Červeného kríža. Brali by ste takýto nápad aj v našich končinách?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -