Jablková hudobná služba Apple Music sa aj naďalej rozrastá a spolu s funkciami ako Lossless Audio alebo Apple Digital Master je medzi konkurenciou opäť o niečo atraktívnejšia. okrem Apple zariadení a aplikácií v televízoroch by sme sa už čoskoro mali dočkať aj jej zakomponovania na herné konzoly.

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Pro s čipom M1 Max obdržal vyšší grafický výkon ako PlayStation 5

Z pohľadu iniciatívy rozširovania užívateľskej základne predstavuje implementácia aplikácie na herné konzoly pochopiteľný krok zo strany firmy. Na túto informáciu poukázal Tom Warren vo svojom príspevku na Twitteri. Apple pred pár dňami updatoval informácie ohľadom platforiem, na ktorých je možné Apple Music využívať, s možnosťou aplikácie na herných konzolách.

- Reklama -

Žiadne zo špecifických zariadení síce zatiaľ nebolo spomenuté, no nebude žiadnym prekvapením ak sa aplikácia objaví minimálne v prípade PlayStation 5 a Xbox Series X a S. V hre sú aj staršie herné stroje ako PlayStation 4 a Xbox One, ktorých podpora naďalej funguje aj po príchode novej generácie.

Apple Music

Na akých zariadeniach využívate hudobné streamovacie služby vy? Potešil by vás príchod Apple Music na herné konzoly, alebo streamujete hudobný obsah prostredníctvom Spotify alebo iných služieb? Podeľte sa s nami v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -