Softvérovej aktualizácie sa dnes dočkali aj prémiové slúchadlá AirPods Max, ktoré dostali nový firmware s verziou 6A324. Nižšie sme si pre vás pripravili rýchly návod, ktorý vám objasní softvérovú aktualizáciu tohto zariadenia.

Ako aktualizovať firmvér pre slúchadlá AirPods? 

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do slúchadiel AirPods inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to automaticky. Tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom, čo je možno aj tak trochu škoda. Jedine čo môžete urobiť je, že mu trochu pomôžete. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky či už bezdrôtovej, alebo káblovej.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

AirPods 2, AirPods Max a AirPods Pro v zľave
Zdroj: Unsplash / Akhil Yerabati

A ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmwaru pre AirPods Max, máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie alebo vylepšenia zvuku. Nechajme sa prekvapiť, čo nám prinesie čas.

Prečítajte si tiež  Apple bude mať nového konkurenta v kategórii prémiových slúchadiel: Inšpirovať sa má AirPods Max

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -