Apple Music je druhá najväčšia streamovacia služba na svete, pričom lídrom zostáva Spotify, ktorý má až 220 miliónov predplatiteľov. Technologický gigant z Cupertina to chce, ale zmeniť a preto prichádza s novou akciou, ktorá môže zaujať potencionálnych zákazníkov. Vďaka tejto ponuke môžete mať Apple Music až na 6 mesiacov úplne zadarmo.

Pokiaľ ste si Apple Music nikdy predtým nepredplácali, vždy máte možnosť získať službu v rámci 1 mesačnej skúšobnej doby bezplatne. Ináč budete platiť štandardne 6,49 / mesačne, čo je za 6 mesiacov, ktoré teraz môžete získať grátis viac, ako 30 €. Rovnako je k dispozícii aj lacnejšie členstvo za 3,49 € / mesačne, kde dokonca získate aj Apple TV+. Problém ale je, že ho môžu využívať iba študenti. Taktiež je tu vrcholové rodinné predplatné za 9,99 € / mesačne.

No a ako sa dostať ku Apple Music zadarmo? V prvom rade musíte vlastniť iPhone alebo iPad, v ktorom sa nachádza aspoň operačný systém iOS 15 / iPadOS 15, alebo novší. Keďže má však Apple dlhoročnú podporu starších zariadení, veríme, že so splnením tejto podmienky nebude mať skoro nikto problém.

Druhou podmienkou je potom vlastniť buď AirPods Pro 1 / 2. generácie, AirPods 2 / 3. generácie, AirPods Max, HomePod alebo HomePod Mini, Beats Studio Buds, Beats Powerbeats, Beats Powerbeats Pro, Beats Solo Pro, Beats Fit Pro, Beats Studio Buds + alebo Beats Studio Pro.

Akciu nemôže využiť každý. Pozor si treba dať aj na čas 

Zdroj: Unsplash / Auguras Pipiras

Akonáhle si slúchadlá cez Bluetooth spojíte so svojim iPhonom, alebo iPadom, otvoríte predinštalovanú aplikáciu Hudba, kde sa nachádza Apple Music a prihlásite sa cez Apple ID, spoločnosť Apple vám tu môže ponúknuť 6 mesačné predplatné úplne zadarmo. Samozrejme, akonáhle táto akcia skončí, používateľ automaticky prejde na plnohodnotné predplatné.

Taktiež je dôležité zdôrazniť, že akciu môžu využiť len používatelia, ktorí Apple Music ešte nikdy predtým nepoužili. Druhou podmienkou je potom to, aby bol „bonus“ využitý najneskôr do 90 dní od prvého spárovania bezdrôtových slúchadiel s iPhonom.

V opačnom prípade sa opäť stane, že vám to nebude fungovať. Pokiaľ sa chcete o tejto výhodnej ponuke dočítať viac, spoločnosť Apple si pre vás pripravila samostatnú internetovú stránku v slovenskom jazyku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  V rieke nájdeš všetko, napríklad aj iPhone 7
Môže ťa zaujímať
- Reklama -