Zdá sa, že podpora jablkovej hudobnej služby sa čoskoro opäť rozšíri. Jeden z automobilov Tesla používaný ako muzeálny exponát naznačuje, že podpora Apple Music pre zabudovaný systém by mohla byť konečne na ceste. Spomínaná Tesla Model S Long Range je súčasťou exponátu automobilky v múzeu Petersen Automotive v Los Angeles. Hoci výstava zhromažďuje vozidlá z histórie spoločnosti a skúma jej technológie, poukazuje aj na toto rozhranie.

Prečítajte si tiež  Elon Musk tvrdí, že Tesla bude jedného dňa väčšou spoločnosťou ako Apple

Na fotografii z interiéru jedného vozidla Tesla, ktorú na Twitteri zverejnil zakladateľ portálu ABetterTheater.com Aaron Cash, je zobrazená ikona Apple Music ako súčasť hlavného rozhrania. Na druhom obrázku je zobrazený QR kód, ktorý po naskenovaní presmeruje používateľov na stránku activate.apple.com, ktorá slúži na prepojenie účtu Apple Music.

Predmetný exponát je nastavený tak, aby návštevníci mohli sedieť vo vnútri a vyskúšať si jeho funkcie. Ide teda skôr o demonštráciu než o plnohodnotné vozidlo. tento exponát na výstave môže naznačovať, že Apple Music by sa v budúcej aktualizácii mohla objaviť po boku ďalších funkcií Apple ekosystému.

 

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here