Spoločnost Apple sa pred niečo vyše mesiacom postarala o ukončenie výroby ikonického repráku Beats Pill+. Zdá sa, že na určitú chvíľu sa jeho produkcia predsa len obnoví. Reproduktor ožíva v kolaborácii s módnou značkou Stüssy, ktorá prinesie limitovanú edíciu Pill+ v čiernej farbe so zaujímavým urbánnym vizuálom.

Prečítajte si tiež  Nie len AirPods ale aj Beats. Slúchadlá od spoločnosti Apple vykazujú ohromné predaje

Spoločnosť Apple vydala pôvodný reproduktor Beats Pill+ ešte v roku 2015. Išlo o úplne prvý reproduktor, ktorý Apple vydalo po akvizícii spoločnosti Beats v roku 2014 za 3 miliardy dolárov. Pill+ teraz zažíva renesanciu v spojení so značkou Stüssy, pričom špeciálna limitovaná edícia bude k dispozícii iba po obmedzený čas.

Beats Pill Stussy
stussy.com
Beats Pill Stussy
stussy.com
Beats Pill Stussy
stussy.com

Nový Pill+ si zachová pôvodný dizajn, ktorý doplní čierne prevedenie s bielym dizajnom lebky a skrížených kostí na prednej strane reproduktora. Na jednej strane reproduktora je nápis „The Only Good System is a Sound System“ ( v preklade jediný dobrý systém je zvukový systém).

V popise na webovej stránke spoločnosti Stüssy sa uvádza, že nový Pill+ bude kombinovať „charakteristickú estetiku južnej Kalifornie s bohatým, čistým zvukom, ktorý zlepší váš zážitok z počúvania kdekoľvek“. Reproduktor bude celosvetovo dostupný na webovej stránke spoločnosti Stüssy v piatok 4. marca.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here