Len pred niekoľkými sekundami nám spoločnosť Apple ukázala prepracovaný operačný systém watchOS 8, ktorý si budeme onedlho inštalovať na hodinky Apple Watch.

Tak ako minulý rok pri watchOS 7, softvér bude možné vyskúšať aj v rámci beta verzie. Ak teda nechcete čakať do septembera alebo októbra na update, už čoskoro vám prinesieme návod, ako si nainštalovať rozpracovanú betu.

V Cupertine sa už tradične zamerali na rýchlosť, stabilitu a výdrž batérie. Na WWDC 2021 sme videli prepracovanú aplikáciu Breathe a novinku Reflect, ktorá prostredníctvom animácií vytvorí odporúčania, ako by ste mohli meditovať.

Zabudnúť nemôžeme ani na spánkový režim, ktorý prešiel veľkým zlepšením. Používateľ si bude môcť kontrolovať takzvaný Respiratory rate a teda to, ako dýcha počas spánku.

Aplikácia Fotky dostala možnosť vytvorenia ciferníkov z portrétov a taktiež nové sekcie Odporúčané, Spomienky atď. Do pozornosti dávame aj nové cviky v službe Fitness+, kalkulačku, apku s tipmi atď…

Článok budeme aktualizovať 

Prečítajte si tiež  Takto vyzerajú nové farebné "Pride Woven" ciferníky na Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.