Jablková spoločnosť si uvedomuje to, ako moc hodinky Apple Watch pomáhajú ľuďom po celom svete. Presne preto sa ich rozhodla vylepšiť. Apple práve predstavilo Apple Watch Series 5. Displej sa nikdy nezhasne.

Apple práve predstavilo Apple Watch Series 5. Displej sa nikdy nezhasne.

Apple práve predstavilo úplne nové hodinky Apple Watch Series 5, ktoré prinášajú technológiu, po ktorej volajú používatelia už celé roky. Displej, ktorý je zapnutý počas celého dňa a nie len vtedy, keď otočíte zápästím.

Výhodou tohto nového produktu je fakt, že hodinky budú stále podporovať 18 hodinovú, celodennú výdrž batérie. Špeciálny LTPO displej bude schopný znížiť svoju spotrebu energie tým, že sa dynamicky prepne zo 60Hz na 1Hz. Režim so stále zapnutým displejom bude fungovať so zníženým jasom. Akonáhle pohnete zápästím, jas sa zase naplno rozsvieti.

Nové hodinky budú okrem iného obsahovať aj zabudovaný kompas. Zariadenie bude samozrejme 100% recyklovateľné rovnako ako nový iPad. Zariadenie prišlo v úplne novej titánovej verzii. Dostupná bude aj hliníková verzia alebo model z nehrdzavejúcej ocele. Do predaja sa dostane opäť aj keramická verzia.

Apple taktiež aktualizovalo aj náramky k týmto hodinkám takže každý si tu bude môc nájsť svoj osobitý štýl. Zariadenie bude štartovať na sume 399$ v základnej verzii. Pokiaľ budete chcieť model s podporou LTE, zaplatíte 499$. Dostupné budú už 20. septembra. Obsahovať budú samozrejme všetko to, čo ich predchodcovia.

Zaujímavé je tiež to, že Apple automaticky znížilo populárne Apple Watch Series 3. Tie budú po novom štartovať na sume 199$. Apple Watch Series 4 vypadávajú z predaja.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo watchOS 7.0.2. Opraviť by mal zásadné chyby.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.