Blížime sa do finále. Od oficiálneho vydania nových operačných systémov nás delia iba týždne. Spoločnosť Apple dokončuje všetky potrebné úpravy a vydáva 7. betu pre iOS 14, iPadOS 14 a tvOS 14. Tak isto sa dnes objavil aj macOS Big Sur (beta 6). Novinky sa zatiaľ týkajú len vývojárskej verzie.

Nová beta pre všetky systémy

Ak ste si v uplynulých mesiacoch nainštalovali jeden z vyššie uvedených operačných systémov (vývojársku verziu), zbystrite pozornosť. Cez Nastavenia> Všeobecné> Aktualizácia softvéru by ste mali vidieť 7. beta verziu. macOS Big Sur je dostupný v šiestej bete a watchOS 7 (beta 7) dostal vylepšenie včera večer.

Novinka si na našom redakčnom iPhone 11 Pro vypýtala slušných 4,75GB. Zdá sa teda, že obsahuje množstvo vylepšení a opráv chýb, ktorými doposiaľ trpeli niektoré zariadenia. Bližšie podrobnosti ešte nepoznáme. Informácie sú veľmi čerstvé. Sami momentálne systém sťahujeme.

Aktualizácii sa budeme naplno venovať počas zajtrajšieho dňa. Do komentára nám napíšte, ako to vyzerá u vás a či už máte siedmu betu na svojom iPhone alebo iPade nainštalovanú.

Popíšte nám stabilitu, rýchlosť a výdrž batérie. Tak isto nezabudnite uviesť presný model zariadenia, na ktorom testujete. Je väčší predpoklad, že staršie produkty budú náchylnejšie na chyby, v porovnaní s novšími.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo piatu beta verziu tvOS 14.5 pre vývojárov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.