Včerajší deň priniesol jedno zvláštne prekvapenie. Hoci sme doposiaľ inštalovali beta verzie raz za dva týždne, tentokrát prišiel update už po 7 dňoch. Apple vydalo iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 a watchOS 7 beta 6!

Stiahnite si nové aktualizácie ako verejnosť alebo vývojári!

Zdá sa, že vývoj nových operačných systémov mieri do finále. Dôvodom je posledná aktualizácia, ktorá prišla nečakane po týždni. September klope pomaly ale isto na dvere a vývojári v Cupertine chcú mať všetko dokonalo pripravené.

iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 či watchOS 7 môžete inštalovať v rámci šiestej verejnej a vývojárskej bety už teraz. Aktualizácia pre iPhone 11 Pro ukazuje v našej redakcii (developer verzia) cca 438MB. Na ostatných modeloch to bude podobné…

Neočakávame, že by sa tu nachádzali zásadné zmeny alebo vylepšenia. V tomto štádiu sa už Apple zvykne zameriavať predovšetkým na rýchlosť, stabilitu a nižšiu energetickú náročnosť. Nejaké drobnosti sa tu ale predsa len mohli pomeniť. Budeme vás o tom ešte informovať.

Čo sa týka samotného vydania iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 či watchOS 7 pre všetkých používateľov, podľa posledného úniku by malo nastať už 17. septembra 2020. Výnimkou bude len macOS Big Sur, na ktorý si majitelia Macov počkajú do 1. októbra 2020.

Pokiaľ už máte túto poslednú aktualizáciu nainštalovanú, napíšte nám do komentára, aké zmeny ste postrehli a či sa vám tu vyskytujú nejaké problémy alebo chyby. Nezabudnite uviesť aj použité zariadenie. Za nás funguje všetko úplne fajn a iOS 14 nadobúda pevné kontúry plnohodnotného operačného systému…

Prečítajte si tiež  Apple, na niečo si zabudol!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.