Služby sú budúcnosť a v spoločnosti Apple to veľmi dobre vedia. Dnes si vypočujete hudbu cez Apple Music, pozriete dobrý seriál na Apple TV+, zahráte dobrú hru vďaka Apple Arcade a napokon aj prečítate nové správy na platforme Apple News+ (u nás nedostupná). Aby ste ale neplatili za všetky služby zároveň, Apple pre vás pripravuje nové balíčky služieb na budúci rok.

Apple pre nás pripravuje balíčky služieb

S touto informáciou prišla agentúra Bloomberg. Veľmi veľa používateľov predpláca niekoľko služieb od Apple naraz. Niektorí dokonca aj všetky.

- Reklama -

V Apple to veľmi dobre vedia a v záujme rozšírenia svojich služieb ponúknu špeciálne predplatné formou balíkov už na budúci rok. Za jednotnú ale výhodnejšiu cenu by ste teda mohli mať napríklad Apple TV+, Apple Music, Apple News+ a podobne.

Momentálne nie sú o tejto novinke žiadne konkrétnejšie informácie. Netušíme napríklad to aké cenové zvýhodnenie môže mať používanie 3 služieb vrámci predplatného oproti (napríklad) používaniu len dvoch alebo jednej služby.

Vieme ale, že už dnes Apple ponúka špeciálne balíky. Týka sa to konkrétne študentov, ktorí môžu za jednotnú cenu (4,99$) získať Apple TV+ a Apple Music v jednom balíku. Tieto nové balíky budú ale dostupné pre všetkých (pokiaľ nebudú rozdelené podľa regiónov). Cena bude ale vyššia.

Regionálne sa môžu balíčky líšiť alebo nemusia byť dostupné

Dôležitá infomácia je v tomto prípade napríklad tá, že tu môžu nastať okolnosti, pri ktorých tieto balíky nebudú úplne rovnaké. Dokonca v niektorých krajinách nemusia byť ani dostupné. Bavíme sa predovšetkým o službe Apple News+. Práve tú v našich končinách využívať nemôžete.

Je teda otázne či budu možnosti využívania viacej služieb naraz za nižší poplatok aj v našej krajine. Pokiaľ bude ponuka viazaná napríklad aj na Apple News+, určite tu výhoné balíčky neuvidíme. Na druhej strane sa ale Apple môže pre takéto krajiny prispôsobiť. Predsa len ich je tu dosť. Môže ponúknuť napríklad predplatné služieb Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade. To by dávalo zmysel. Chýbajú vám dnes takéto balíčky?

Apple pre nás pripravuje balíčky služieb, vďaka ktorým ušetríme.
Apple pre nás pripravuje balíčky služieb, vďaka ktorým ušetríme.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.