Technologický gigant z Cupertina neustále pracuje na nových produktoch, ktoré sú však zatiaľ iba vo fáze prototypov. Patrí sem aj iPhone s ohybným displejom, o ktorom nám teraz prezradil viac analytik Ming-Chi Kuo.

Vo svojej poslednej správe určenej pre investorov uviedol, že technologický gigant pracuje na 100 % avšak s vývojom sa nikam neponáhľa. Zariadenie so skladacou obrazovkou preto nepríde už v roku 2023 (ako bolo pôvodne avizované) ale až v roku 2024.

V porovnaní s konkurenciou bude Apple výrazne pozadu, avšak zákazníkom neplánuje predstaviť niečo, čo nie je na 100 % spoľahlivé a čo má zásadné nedostatky.

Viacero prototypov 

iPhone s ohybným displejom od Samsungu? Je to reálne. - svetapple.skAj preto zatiaľ nepoznáme žiadne technické špecifikácie alebo detaily, ktoré by sa týkali samotného skladacieho mechanizmu. Inžinieri totiž pracujú hneď na niekoľkých prevedenia súčasne a ani oni sami nevedia, ktoré bude najvhodnejšie.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 mini a iPhone 13: Apple urobilo nežnú "evolúciu"

Prvý skladací iPhone dostane podľa všetkého 7-8″ displej (v rozloženom stave), ktorý bude atakovať svojimi rozmermi iPad mini 6. generácie. Pôjde tak o veľmi univerzálne a hlavne zaujímavé zariadenie, na ktoré sa už veľmi tešíme.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -