Spoločnosť Apple uviedla na trh silikónové kryty v troch nových farbách – Sunflower (slnečnica), Cloud blue (obláčikovo-modrá) a Electric orange (elektricky oranžová). Novinky sú určené pre iPhone 12, 12 Pro, 12 Pro Max a 12 mini.

- Reklama -

Odtieň Electric orange má výraznú oranžovú farbu, Cloud blue je pastelovo modrý a Sunflower je v jasnej žltej farbe. Cena všetkých krytov sa pohybuje na úrovni 55,00 €.

Aj keď ich v ponuke slovenských resselerov zatiaľ nenájdete, už čoskoro by sa tu mali objaviť.

Odporúčame vám teda sledovať napríklad internetovú stránku autorizovaného predajcu m:zone, kde by sa tieto púzdra mali objaviť už v dohľadnej dobe.

Je zaujímavé, že tohtoročná letná kolekcia krytov pre iPhone 12 vychádza z farieb, ktoré v podstate poznáme. Napríklad Electric orange sa používa pri príslušenstve pre iPad a spolu s prevedením Sunflower ho nájdeme aj na putkách pre sledovacie prívesky AirTag.

Pozrite si fotografie a napíšte nám do komentára, ktorá farba najviac zaujala vás.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacroumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.