Spoločnosť Apple dnes rozšírila ponuku príslušenstva Apple Watch o nové remienky a ciferníky z edície Pride. K dispozícii je dvojica remienkov v bielom a čiernom prevedení s názvom Pride Edition Sport Loop a Pride Edition Nike Sport Loop.

Prečítajte si tiež  Prosby boli vyslyšané. Apple Watch Series 8 zrejme dostanú plochý dizajn

Nové náramky Pride Edition sú k dispozícii od dnešného dňa v digitálnom obchode Apple Store, zatiaľ však nie je jasné, či ich bude možné kúpiť aj u prémiových resellerov.  Pride Edition Nike Sport Loop sa po vzore ostatných limitovaných náramkov a príslušenstva čoskoro objaví objaví aj na stránke Nike.com.

Tohtoročná Pride Edition Sport Loop obsahuje slovo „pride“ vtkané priamo do náramku. Ide o klasický textilný náramok, ktorý sa zapína pomocou suchého zipsu na vnútornej strane náramku. Farebné prevedenie náramku zahŕňa farby dúhy aj farby čerpané z rôznych vlajok „Pride“ vrátane svetlomodrej, ružovej, bielej, čiernej a hnedej.

Okrem remienkov je k dispozícii aj nový ciferník Pride, ktorý je dostupný pre hodinky Apple Watch Series 4 alebo novšie so systémom watchOS 8.6 a iPhone 6s alebo novší so systémom iOS 15.5. Pri otáčaní korunky Digital Crown sa farebné vlákna zobrazené na ciferníku pohybujú v závislosti od rýchlosti otáčania, rovnako ako pri ťuknutí na displej alebo zdvihnutí zápästia používateľa.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.