Spoločnosť Apple každoročne propaguje novoročnú výzvu aktivity pre hodinky Apple Watch a preto tento rok nebude žiadnou výnimkou. Nová edícia výzvy s názvom „Ring in the New Year 2023“ bude dostupná hneď po novom roku. Používatelia, ktorí budú chcieť tento challenge splniť, budú musieť splniť všetky kruhy aktivít sedem dní po sebe.

Zatiaľ čo väčšina výziev Apple Watch Activity Challenges sa zameriava na konkrétny deň s jedným cieľom, výzva „Ring in the New Year“ je o niečo náročnejšia. Ak chcete túto výzvu dosiahnuť, budete musieť splniť kruh pohybu, cvičenia a státia počas celého týždňa.

Výzva Ring in the New Year 2023 pre Apple WatchVýzva Ring in the New Year 2023 pre Apple WatchVýzva Ring in the New Year 2023 pre Apple Watch

Rovnako ako všetky výzvy aktivity, aj výzvu na na Nový rok 2023  bude sprevádzať ocenenie, ktoré si môžete pozrieť v aplikácii Fitness a séria animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy.

Cieľom výziev na aktivitu v hodinkách Apple Watch je podporiť používanie hodiniek na ceste k zdravému životnému štýlu. Tento ročník bude už štvrtým v poradí, kedy gigant z Cupertina organizuje novoročnú výzvu.

Výzva Ring in the New Year 2023 pre Apple WatchVýzva Ring in the New Year 2023 pre Apple Watch

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá unboxing všetkých jablkových novniek!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -