Ako iste viete, spoločnosť Apple už roky úzko spolupracuje s organizáciou (RED), ktorá zvyšuje povedomie a získava finančné prostriedky na boj proti AIDS. Pred Svetovým dňom boja proti AIDS, ktorý sa koná 1. decembra, spoločnosť propaguje známu kampaň novou verziou ciferníka Metropolitan (RED) pre hodinky Apple Watch.

Prečítajte si tiež  S touto funkciou môžete výrazne predĺžiť zdravie batérie hodiniek Apple Watch

Minulý rok spoločnosť Apple oslávila 15 rokov partnerstva s touto  organizáciou, čo oslávila uvedením šiestich špeciálnych ciferníkov s červenou farbou. Tentokrát si síce prichystala iba jeden ciferník, no naozaj stojí za to. Jedná sa o červené prevedenie ciferníka Metropolitan, ktorý bol predstavený s nedávnou aktualizáciou watchOS 9.

Zatiaľ čo spoločnosť ešte nepridala nový ciferník na svoje webové stránky, k dispozícii je už teraz prostredníctvom aplikácie Apple Clip. Tá vám umožní stiahnuť si ciferník priamo do hodiniek Apple Watch pomocou fotoaparátu na iPhone. Stačí jednoducho zoskenovať nižšie uvedený kód a potvrdiť stiahnutie.

App Clip ciferník pre Apple Watch
Zdroj: Apple
Apple Watch ciferník Product (RED)
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here