Podobné informácie sme už písali v článku venovanom udalosti. Teraz ich však potvrdil aj šikovný vývojár Guilherme Rambo. Pohrabal sa v kódoch oficiálneho streamu a našiel tu odkaz na Apple Watch Series 6 + ďalšie produkty. 15. september bude veľmi zaujímavý!

Apple Watch Series 6 sú potvrdené

Spoločnosť Apple to dnes „odpálila“ naozaj vo veľkom. Okrem zverejnenia pozvánky na svojej internetovej stránke, začala aj s oficiálnym streamovaním na YouTube. Otvoríte ho kliknutím na tento link.

Šikovnému vývojárovi Guilhermu Rambovi to nedalo a rozhodol sa preskúmať kód odkazu. Dozvedel sa cenné informácie. Metadáta skrývajú kľúčové slová pre čo najlepšie zacielenie obsahu. Použiť sa dajú vždy pri pridávaní videa.

Ako môžete vidieť v tweete nižšie, objavujú sa tu rôzne výrazy. Ten najdôležitejší je ale „Series 6“. Apple týmto spôsobom nepriamo potvrdilo príchod nových hodiniek.

Pozorné oko si tiež všimne kľúčové slovo „iPad Air„. V tomto prípade je ale moc všeobecné na to, aby sme mohli hovoriť o novom zariadení. Cupertinský gigant už tablet s týmto názvom predáva a tak nemusí ísť o očakávaný iPad Air 4. generácie (hoci si myslíme že ide). Nechajme sa prekvapiť.

Konferencia sa uskutoční v Apple Parku, no bez účasti novinárov. Všetko bude prebiehať online formou rovnako ako na WWDC 2020. Predpokladáme, že to bude veľmi zaujímavá prezentácia.

Ak ju chcete pozerať aj vy, pripravte sa na 15. september o 19:00 hodine nášho času. Všetko budeme samozrejme podrobne sledovať a včas vás o tom informovať. Tešíte sa na nové hodinky?

zdroj

Prečítajte si tiež  Nový iPad Air je tu. Má 13" displej a procesor M2 s extrémnym výkonom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.