Hoci na Slovensku nenájdeme ani jednu oficiálnu predajňu spoločnosti Apple, v zahraničí ich je habadej. Najbližší Apple Store (od Slovenska) sa nachádza vo Viedni. V dnešnom článku sa dozviete 7 faktov týchto predajniach, ktoré ste doposiaľ nevedeli. Poďme na to!

7Nákupne centrá sa oň bijú

Aj keď si jablková spoločnosť často stavia vlastné budovy, v ktorých potom predáva svoje produkty, mnoho pobočiek sa nachádza aj v najrôznejších nákupných centrách. Firma je tu schopná vyjednať nižší nájom v porovnaní s ostatnými. Dôvodom je obrovský záujem širokej verejnosti.

Časopis Wall Street Journal pred niekoľkými rokmi zistil, že akonáhle je v nákupnom centre Apple Store, tržby sa v ostatných obchodoch zvýšia o cca 10%. To nie je zanedbateľné číslo. Kompetentní v Cupertine veľakrát ani nemusia hľadať správne miesto. Ponuky im chodia samé…

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here