Zdá sa, že spoločnosť Apple má v záujme dostať svoju novú stramovaciu službu naozaj všade. Najnovšie začala spolupracovať s leteckou spoločnosťou American Airlines, vďaka čomu spríjemní pasažierom každý let. Tí si budú môcť pozrieť vybraný obsah z Apple TV+ úplne zadarmo.

Apple TV+ si už pozriete aj v lietadle!

Pokiaľ máte pred sebou dlhú cestu, jedným z najlepších spôsobov ako si ju „skrátiť“, je pustenie kvalitného filmu alebo seriálu. Človek pri tom častokrát zabudne, že počas niekoľkých hodín preletí aj tisíce kilometrov.

Apple TV+ sa začne objavovať v lietadlách od spoločnosti American Airlines v rámci novej exkluzívnej spolupráce. Všetko bude pochopiteľne úplne zadarmo.

Na palube si síce nebudete môcť pustiť celú ponuku, ktorú máte k dispozícii v rámci predplatného, no obsah by sa mal meniť každých 6 mesiacov. Dnes sú k dispozícii napríklad seriály The Morning Show a Defending Jacob.

Žiaľ, zo snímku, v ktorom vystupuje Jennifer Anistonová si môžete prehrať iba prvú epizódu. Pre Apple je to skvelý spôsob, ako môže svoju službu spropagovať pred potencionálnymi zákazníkmi. Letecká spoločnosť na druhej strane získa obsah.

Nie je to prvá podobná spolupráca s American Airlines. V minulosti ste si cez palubné systém v lietadle mohli spustiť aj Apple Music. Problém bol však v tom, že všetko fungovalo len v rámci predplatného. Uvidíme, či firma chystá rozšírenie tejto „ponuky“ aj pre iné letecké spoločnosti. Podľa nás je to skvelý spôsob ako s Apple TV+ zaujať. Ktorý je váš obľúbený seriál? Napíšte nám do komentára!

zdroj

Prečítajte si tiež  AirTag v jeho peňaženke precestoval 35 krajín. Letecká spoločnosť ju ale nenašla
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.