Často sa nás pýtate, na čo je vlastne dobrý AirTag od spoločnosti Apple. Hoci sme tomu nedávno venovali pomerne dlhý samostatný článok, veľakrát je lepšie uviesť jeden príklad, ktorý hovorí za všetko.

Istý John Lewis si zabudol svoju peňaženku na palube lietadla American Airlines. Ako informuje portál 9to5mac, tento príbeh má zaujímavý a veľmi nečakaný spád. Leteckej spoločnosti sa totiž doteraz nepodarilo peňaženku nájsť, hoci tá sa evidentne v niektorom zo strojov nachádza, Keďže už obletela 35 svetových miest.

Lewis sa sťažuje, že peňaženku v lietadle zabudol po tom, ako potreboval stihnúť prestup na iné lietadlo, keď sa nachádzal v časovej tiesni. Dôvodom bol fakt, že lietadlo American Airlines meškalo zhruba 1 hodinu.

Nebudeme si klamať, hľadať peňaženku v takejto situácii nie je vôbec jednoduché a veľakrát sa s ňou môžete rovno rozlúčiť. Lewis si však svoje osobné doklady poistil AirTagom od spoločnosti Apple, ktorý sa bežne predáva len za 39 € a po kliknutí na tento odkaz ho získate od 32,49 €. Je to teda malá investícia v porovnaní s tým, čo všetko vám dokáže AirTag prezradiť a hlavne zachrániť.

Letecká spoločnosť peňaženku nenašla. S AirTagom však preletela 35 miest 

AirTag sledovacie zariadenie položené na kovovom ráme
Zdroj: Unsplash / Daniel Romero

Pasažier vo svojej výpovedi tvrdí, že presne vie, kde sa jeho peňaženka nachádza, hoci letecká spoločnosť uviedla, že ju po podrobnom vyčistení lietadla nevedela nájsť.

„Som schopný sledovať svoju peňaženku, ktorá je stále v lietadle a od utorka sa dostala do viac ako 35 miest,“ napísal na sociálnu sieť. Na základe tohto zistenia niekoľkokrát kontaktoval American Airlines, no firma jeho žiadosti odmietla.

„Povedali, že lietadlo dôkladne vyčistili, ale ako môžete dôkladne vyčistiť lietadlo, keď je peňaženka stále v lietadle a vy ste ju ešte nedostali?“ opýtal sa rozčúlene.

Uvidíme, aké bude mať tento prípad vyvrcholenie, no pokiaľ sa chcete vyhnúť podobným problémom aj vy, mali by ste si jeden AirTag predsa len zaobstarať. Toto drobné sledovacie zariadenie sa dá získať ešte lacnejšie, keď si kúpite balenie štyroch kusov.

To sa bežne predáva za 129 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 110,8 €. V praxi to znamená, že za jeden kus zaplatíte len cca 27,7 €, čo je absolútne fantastická ponuka.

Reklama
Reklama

Stačí sa dohodnúť s niekoľkými známymi, prípadne sa poistiť viacerými AirTagmi, ktoré si vložíte do podpalubnej batožiny, peňaženky, auta či kabelky. Možnosti sú skrátka neobmedzené.

Prečítajte si tiež  AirTag ako prívesok? Áno, stačí doň vyvŕtať dierku

Kľúčenky na Loopi za férové ceny 

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Na našom e-shope Loopi.sk si navyše zaobstaráte koženú kľúčenku len za 12,99 €, prípadne silikónovú kľúčenku za 7,99 €.

Taktiež sú v ponuke špeciálne prívesky na obojky pre psíkov, vďaka čomu budete schopní v prípade straty svojho domáceho miláčika vystopovať. Pozor ale, AirTag nemá GPS. To ako funguje sme podrobne rozpísali v tom článku.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here