Ukazuje sa, že jablková spoločnosť to myslí s rozvojom Apple TV+ skutočne vážne. Podľa poslednej správy, ktorú zverejnil portál The Information plánuje viacej celovečerných filmov typu „Greyhound“, „Cherry“ alebo „Palmer“, ktoré sa javia ako ideálny spôsob pre prilákanie pozornosti nových divákov.

V súčasnosti trpí platforma práve na obmedzený obsah, ktorý je síce kvalitný, no z dlhodobého hľadiska je ho tu strašne málo. Pokiaľ by sme Apple TV+ porovnali so službami ako Netflix, Hulu, Disney+ alebo HBO GO, skoro určite by skončil na poslednej priečke. Apple si preto najalo Jessii Hendersonovú, ktorá predtým pôsobila ako výkonná viceprezidentka HBO Max.

- Reklama -

Zatiaľ ju využívame hlavne v skúšobnej verzii

Jessii sa pripojí k tímu, ktorý je vedený Jamiem Erlichtom a Zackom Van Amburgtom. Pracovať má pod Mattom Dentlerom, ktorý má na starosti originálny obsah. Spoločne by mohli zabezpečiť produkciu cca 10-12 veľkofilmov ročne.

V súčasnej dobe je nad svetlo jasné, že pokiaľ sa chce Apple na tomto trhu uplatniť, bude sa musieť poriadne snažiť. Cena predplatného Apple TV+ je 4,99€/mesačne, no väčšina ľudí stále využíva 1 ročnú skúšobnú dobu, ktorú získali ako bonus ku novému Apple produktu.

Napíšte nám do komentára, ako ste zatiaľ spokojní s Apple TV+. Vyhovuje vám táto služba alebo podľa vás stráca na svojom obsahu?

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here