Už sme ťa niekoľkokrát informovali o tom, že spoločnosť Apple chce vo veľkom expandovať aj na Čísnky trh, kde jeho zisky tvoria 29% už v dnešných dňoch. Avšak, nie je to úplne jednoduché vzhľadom na to, že v prvom rade treba vybudovať infraštruktúru obchodov, ktoré sa sami nepostavia. Apple ju tu buduje už dva roky a v najbližších dňoch by mal byť otvorený jeden z množstva obchodov, ktorý by mal nahnať Čínskych používateľov smartfónov či iných zariadení práve do Apple.

Nový Apple Store

V Čínskom Hong Kongu pomaly ale isto finišujú práce na novom obchode spoločnosti Apple, ktorý by mohol byť verejnosti prístupný už najbližších dňoch. Minimálne to naznačuje biela farba s obrovským logom Apple, ktorá sa nachádza na výklade predajne, ktorú bude s vysokou pravdepodobnosťou tvoriť sklenená výplň. Apple by mal v Hong Kongu otvoriť už 4 Apple Store a tento by mal patriť medzi najväčšie vôbec. Aj vďaka tomuto obchodu by mohla spoločnosť Apple získať v Číne omnoho viacej zákazníkov ako všade inde po svete. Veď čísla o zisku 29% len na tomto trhu hovoria za všetko a to tu Apple nie je ani zďaleka tak usídlený ako v iných krajinách!

- Reklama -
Apple Store Hong Kong - svetapple.sk
Apple Store Hong Kong – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.