Očakávaná WWDC 2022 nám už o pár hodín okrem nových aktualizácií jablkových systémov predvedie aj novinky priamo z rúk developerov. Jablková spoločnosť zorganizovala pred začiatkom konferencie stretnutie vývojárov, na ktorom si hostia v areáli Apple Park prezreli nové vývojárske centrum.

Prečítajte si tiež  WWDC 2022: Ako môžem sledovať predstavenie iOS 16 a ďalších noviniek na akejkoľvek platforme?

V nedeľu spoločnosť Apple usporiadala deň otvorených dverí vývojárskeho centra, ktoré sa nachádza v Apple Parku, na ktorom si účastníci prezreli prvé poschodie centra. O dokumnetáciu sa postaral developer Paul Hudson, ktorý sa podelil o fotky a dojmy z dňa otvorených dverí na svojom Twitter účte.

Vývojári si mohli prezrieť vybrané miestnosti centra, čo dopĺňala aj prednáška vysvetľujúca priestory a ich funkcie. Ako je pre spoločnosť Apple typické, pri navrhovaní miestností a samotnej prehliadky bola hravá a skrývala množstvo prvkov, ktoré mohli návštevníci objavovať.

Názvy miestností v budove boli prevzaté z vydaní systému macOS vrátane Panther, Tiger, Leopard alebo El Capitan. Samotné miestnosti Hudson opísal ako „Apple Store určený pre vývojárov“, plný technológií a zaujímavých vychytávok.

  • Živé vysielanie konferencie WWDC 2022, na ktorej sa ukáže iOS 16 a ďalšie novinky začne už dnes o 19:00

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -