Spoločnosť Apple pokračuje v prípravách na konferenciu Worldwide Developers Conference, alebo ak chcete WWDC 2022. Tá sa začne už budúci pondelok a ako už býva zvykom, hlavnú Apple Keynote si budete môcť pozrieť aj vy z pohodlia svojho domova. Okrem streamov v rámci Apple ekosystému si ju môžete pozrieť aj v rámci livestreamu na YouTube, ktorý bol nedávno spustený.

Prečítajte si tiež  iOS 16 a ďalšie operačné systémy sú pripravené. Apple už natáča WWDC 2022

Ak sa chystáte na sledovanie online, určite si nezabudnite zadať pripomienku v rámci vášho účtu. Diváci sa môžu zaregistrovať na YouTube pre upomienku, ktorá ich upozorní na začiatok živého prenosu. Hlavné podujatie sa uskutoční v pondelok 6. júna o 19:00 nášho času.

Pre registráciu stačí kliknúť na nižšie uvedený odkaz s videom, prihlásiť sa do YouTube s vlastným používateľským kontom a kliknúť na tlačidlo „Upozorniť ma“ v dolnej časti obrazovky. Popri streamovaní na YouTube plánuje spoločnosť Apple sprístupniť WWDC 2022 aj prostredníctvom webovej stránky Events a aplikácie Apple TV.

Na konferencii WWDC 2022 budú predstavené operačné systémy iOS 16 a iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 a watchOS 9. Okrem toho je možné, že uvidíme aj nové doplnky v rámci hardvérovej kategórie, vrátane nového MacBooku Air s čipom M2 novej generácie. Ktorá novinka by vás potešila najviac? Podeľte sa s nami v komentároch pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -