iOS 12.4.9 a tvOS 8.4.3

Pokiaľ vlastníte staršie zariadenie, pravdepodobne vás včera zaskočila aktualizácia softvéru. Týka sa to predovšetkým iPhonu 6 či 5S a Apple TV 3. generácie. Na tieto produkty už nenainštalujete iOS 14.2/tvOS 14.2 no môžete si pridať drobný update označený ako iOS 12.4.9/tvOS 8.4.3.

Hoci sa nejedná o nič prevratné, Apple sľubuje aspoň drobné opravy chýb a nedostatkov. Tak isto by sa mala zvýšiť bezpečnosť systému. Aktualizácia je samozrejme zadarmo a stiahnete ju prostredníctvom nastavení.

- Reklama -

Je veľmi príjemne vidieť, že v Cupertine majú záujem aj o tieto produkty. Hoci sú už staršieho dáta, stále majú relatívne veľký podieľ na trhu. Podľa posledných štatistík je to na úrovni cca 7%.

Pokiaľ vezmeme do úvahy, že na svete je 1 miliarda aktívnych iPhonov, tak hovoríme o niekoľkých desiatkach miliónoch zariadení. Máte jedno doma? Napíšte nám do komentára ako funguje v roku 2020. Sme veľmi zvedaví!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Stále používam iphone 5s aj v roku 2020. Vymenená batéria a všetko “šlape” ako má. S niektorými app síce treba mať trpezlivosť napr. instagram, ale v pohode slúži každý deň. Ďalej ešte mám aj iphone 4s, ten používam už len pre zábavu, ale myslím, že by zvládol aj každodennú prevádzku. Pozdravujem

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here