Spoločnosť Apple dnes vydala ďalšiu beta verziu svojho mobilného operačného systému iOS 9.2 určenú výhradne pre vývojárov. Medzičasom ale prišla aj verzia pre verejnosť a tak si môžeš novinku vyskúšať aj ty, priamo na svojom zariadení. Novinka prináša už klasicky zlepšenú stabilitu a rýchlosť. 

iOS 9.2 beta 2

Druhá beta verzia iOS 9.2 prichádza len veľmi krátko po tej prvej a v podstate opravuje to, kde mala problémy verzia prvá. Je hlavne o stabilite a rýchlosti systému, ktorá býva v prípade beta verzií často problémová. Pokiaľ máš záujem o jej predčasné vyskúšanie ešte predtým ako vyjde jej oficiálna verzia, zaregistruj sa na tejto stránke a odtiaľ sa už riaď pokynmi, ktorými sa už k bete jednoducho dostaneš. Na následujúcom videu nájdeš všetky novinky pekne zhrnuté s porovnaním s predošlo, beta verziu iOS 9.2!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here