Spoločnosť Apple dnes okrem iOS 17.3 vydala aj aktualizáciu pre hodinky Apple Watch. Nová verzia systému je však o niečo chudobnejšia, ako tá predošlá. Okrem jednej novinky a niekoľkých opráv chýb neprináša takmer nič.

Ešte predtým, ako sa dostaneme ku tomu, čo je vo watchOS 10.3 nové, poďme sa pozrieť na to, ako si môžete tento operačný systém do svojich hodiniek nainštalovať. Celý postup je veľmi jednoduchý a rýchly.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Ako nainštalovať novú verziu watchOS? 

Potrebujete na to len svoj iPhone (podmienkou iOS 17 a pripojenie ku Wi-Fi) a Apple Watch. Hodinky musia byť po celý čas v elektrickej sieti a na začiatku procesu dosahovať aspoň 50% batérie.

  • Otvorte si aplikáciu Apple Watch na svojom iPhone
  • V menu “Moje hodinky” vyberte Všeobecné
  • Vo vrchnej časti kliknite na Aktualizácia softvéru
  • Postupne sa vám načíta watchOS 10.3.
  • Teraz vyberte Stiahnuť a inštalovať.
  • Zadajte heslo a odsúhlaste podmienky
  • Pokračujte inštaláciou.
watchOS 10.1
Zdroj: Apple

Čo prináša systémová aktualizácia watchOS 10.3? 

Práve vydaný watchOS 10.3 prináša nové funkcie, vylepšenia a opravy chýb vrátane ciferníka Kvet jednoty vytvoreného na počesť černošských dejín a kultúry pri príležitosti Mesiaca černošskej histórie.

Inštalácia sa spustí, keď budú Apple Watch nabité najmenej na polovicu. Počas aktualizácie nereštartujte Apple Watch ani ich neodpájajte od nabíjačky. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydal iOS 17.3 pre všetkých používateľov. Poznáme všetky novinky

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.