Spoločnosť Apple pracuje na tom aby bola jej služba Apple TV+ čo najlepšia. V našom článku sme ju síce trochu skritizovali, na druhú stranu jej ale dávame v následujúcich 12 mesiacoch šancu a uvidíme kam sa dostane. Dnes Apple vydalo trailer na film „The Banker“. Ten bude patriť k obsahu, ktorý bude dostupný vrámci predplatného.

Apple vydalo trailer na film „The Banker“

Tak ako sme už uviedli vyššie, sami sme veľmi zvedaví na to kam sa služba posunie. Musíme uznať, že obsah, ktorý sa v nej momentálne nachádza je dosť kvalitný. Hovoríme o tom, že nás jednak chytil a potom samozrejme o tom, že má hviezdne obsadenie. Aj keď to možno vždy nemusí priniesť úspech, pre novú streamovaciu službu je to veľmi dôležite, ba priam až nevyhnutné. Apple investovalo do natáčania jednotlivých seriálov či filmov nemalé finančné prostriedky. Dokopy by malo ísť o niekoľko miliard dolárov.

- Reklama -

No ani sa tomu popravde nečudujeme. Dnes firma zverejnila trailer k filmu „The Banker“, ktorý bude súčasťou exkluzívneho obsahu Apple TV+ Ako sa ukazuje, v tomto filme taktiež nájdeme hviezdne obsadenie. Zahrajú si tu Anthony Mackie, Samuel L. Jackson, Nia Long či Nicholas Hoult. Malo by ísť o zaujímavý príbeh, ktorý je navyše natočený podľa skutočných udalosti. Opisuje príbeh Bernarda Garretta a Joa Morrisa. Tí sa spoločne pokúšajú vymyslieť spôsob, vďaka ktorému by pomohli africkým Američanom. Konkrétne sa jedná o sféru obchodu s nehnuteľnosťami a pôžičkami. Dej je podľa skutočnej udalosti zasadený do 60. rokov minulého storočia.

Film si okrem služby Apple TV+ budete môcť pozrieť aj v kinách. Jeho premiéra je naplánovaná konkrétne na 6. december. Pár týždňov po tomto dátume sa ho dočkáme aj na streamovacej platforme. Konkrétne by to malo byť v januári 2020. Čo poviete na samotný trailer, ktorý sa objavil na oficiálnom YouTube kanáli Apple TV? Oslovil vás alebo ani nie? Svoje názory nám napíšte do komentárov pod článok alebo na sociálnych sieťach. Budeme radi za každú vašu reakciu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.