Spoločnosť Apple pred malou chvíľou vydala update iOS 16.0.3 pre všetkých majiteľov podporovaných iPhonov. Ako sa však zdá, aktualizácia softvéru sa týkala aj iných zariadení.

Reč je samozrejme o inteligentných hodinkách Apple Watch, na ktoré si teraz môžete nainštalovať watchOS 9.0.2.

Nech už od tejto aktualizácie očakávate akékoľvek veľké zmeny, treba si uvedomiť, že spoločnosť Apple posledným updatom v podstate len opravuje predošlé chyby a nedostatky. Namiesto noviniek sa teda dočkáte lepšej funkčnosti a možno aj výdrže batérie.

U nás v redakcii má watchOS 9.0.2 na Apple Watch Series 7 cca 150 MB, čo znamená, že ide o stredne veľkú aktualizáciu. Nakoľko však prichádza po boku iOS 16.0.3, ktorý opravuje aj bezpečnostné chyby, určite vám ju odporúčame nainštalovať.

Pokiaľ ste tak už urobili, dajte nám vedieť do komentára, ako táto nová verzia funguje na vašom zariadení (nezabudnite uviesť, aký používate model). Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Táto aktualizácia obsahuje vylepšenia a opravy chýb pre Apple Watch.

  • Streamovanie zvuku zo služby Spotify bolo prerušované.
  • Pri používaní funkcie AssistiveTouch sa hlásenia o odložení budíka naďalej zobrazovali aj po jeho vymazaní.
  • Synchronizácia dát apiek Peňaženka a Kondícia nebola dokončená pri párovaní nových Apple Watch.
  • Zvuk z mikrofónu bol na niektorých Apple Watch Series 8 a Ultra prerušovaný.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/HT201222

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Návod: Vedeli ste o tom, že cez Apple Watch môžete ovládať iPhone? Takto je to jednoduché
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here