Spoločnosť Apple neustále pracuje na tom, aby jej operačné systémy fungovali ako švajčiarske hodinky. Pravidelné aktualizácie sú preto samozrejmosťou a jedna takáto dorazila na naše iPhony len pred malou chvíľou.

V rámci updatu s označením iOS 16.0.3 sa zákazníci môžu tešiť predovšetkým na opravy chýb a bezpečnosti, ktoré trápili doterajšiu verziu iOS 16.0.2. Na našom redakčnom iPhone 12 Pro Max má aktualizácia niečo vyše 950 MB, takže ju určite nemôžeme označiť za malú.

Ak však vezmeme do úvahy, koľko drobných chýb obsahuje iOS 16, veríme, že tento update bude iba prínosný. Veď povedzme si na rovinu, že Apple má čo opravovať.

Pokiaľ ste si iOS 16.0.3 už stihli nainštalovať, dajte nám vedieť do komentára, ako táto nová verzia funguje na vašom zariadení (nezabudnite uviesť, aký používate model). Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Toto sú všetky novinky, ktoré prináša iOS 16.0.3

Táto aktualizácia prináša opravy chýb a dôležité aktualizácie bezpečnosti pre iPhone vrátane nasledovných:

  • Oneskorené alebo nedoručené hlásenia prichádzajúcich hovorov a apiek na iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.
  • Nízka hlasitosť mikrofónu počas telefonických hovorov cez CarPlay na modeloch iPhonu 14.
  • Pomalé spúšťanie apky Kamera alebo prepínanie medzi jej režimami na iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.
  • Pády apky Mail pri spúšťaní, keď bol prijatý email v chybnom formáte.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke:  https://support.apple.com/kb/HT201222

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple môže za porušenie patentu platiť skoro pol miliardy dolárov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -