Spoločnosť Apple práve vydala aktualizácie pre všetky svoje systémy, medzi ktorými nesmie chýbať ani watchOS. Príchodom watchOS 8.7 sa momentálna generácia softvéru pomaly ale isto blíži ku koncu, nakoľko už na jeseň sa dočkáme oficiálneho uvedenia watchOS 9, ktorý sa nám predviedol počas tohtoročnej konferencie WWDC.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu iOS 15.6 a iPadOS 15.6 pre všetkých. Toto sú novinky

Ešte predtým ako sa rozhodnete stiahnuť si novú aktualizáciu, presvedčte sa že je vaše zariadenie dostatočne nabité a máte v ňom dostatok voľného mieste.

Inštalácia watchOS 8.7

Na inštaláciu budete potrebovať cca 50-500 MB úložiska (v závislosti od modelu). Pokiaľ potrebujete vymazať nejaké appky aby ste si uvoľnili miesto, urobíte to týmto spôsobom.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%

Popis aktualizácie watchOS 8.7 na hodinkách Apple Watch

Čo prináša nový watchOS 8.7? 

Ako sme spomínali vyššie, Apple už onedlho predstaví nový watchOS 9 a preto si všetky novinky nechá pravdepodobne až na jeseň. Aktualizácia watchOS 8.6 preto súvisí iba so zabezpečením a s miernymi úpravami chýb.

Táto aktualizácia obsahuje vylepšenia, opravy chýb a dôležité bezpečnostné aktualizácie. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na oficiálnej stránke Apple podpory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -