Týždeň po vydaní druhej beta verzie iOS 15.5 a iPadOS 15.5 sme sa dočkali ďalšej bety určenej pre developerské testovanie. Aktualizácia síce neprinesie žiadne dychberúce novinky, no obsahuje malé zmeny týkajúce sa aplikácie Peňaženka, Apple Cash, podpory reproduktorov HomePod a digitálneho obchodu App Store.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Nové beta verzie jablkových systémov sú zatiaľ určená pre vývojárov, no o niekoľko dní by sa mali dočkať aj ostatní záujemcovia. Vývojári si môžu stiahnuť iOS 15.5 a iPadOS 15.5 prostredníctvom Apple Developer Center alebo cez internet po nainštalovaní príslušného profilu na iPhone alebo iPad.

Čoskoro by mali byť nové beta verzie prístupné aj verejnosti a verejným testerom. Ak sa chcete do testovania zapojiť aj vy, stačí ak sa prihlásite na oficiálnej stránke Apple Beta Software Program.

iOS 15 novinky WWDC 2021
Zdroj: Apple

Systémy iOS 15.5 a iPadOS 15.5 sú v porovnaní s predchádzajúcimi verziami iba drobnými aktualizáciami, takže žiadne veľké zmeny určite nečakajte. Spoločnosť Apple využíva aktualizáciu iOS 15.5 na vytvorenie základov pre funkcionalitu Apple Classical, ktorá bude figurovať v úlohe doplnku hudobnej apky Apple Music. Drobné zmeny, ktoré však našu lokalitu nezasiahnu sa vzťahujú na Apple Cash či funkcionalitu apky Peňaženka.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -