Očakávaná aktualizácia iOS 16 je ešte niekoľko mesiacov vzdialená, preto môžeme v najbližších týždňoch očakávať postupné zakončovanie životnosti súčasných systémov. Spoločnosť Apple dnes sprístupnila ako vývojárom, tak aj verejnosti novú beta verziu aktualizácie iOS 15.6.

Prečítajte si tiež  Takto sa zmenila cena iPhonu od roku 2007

Beta verzie iOS a iPadOS 15.6 si môžete stiahnuť cez internet po nainštalovaní príslušného profilu z oficiálnej webovej stránky spoločnosti Apple pre beta testovanie do iPhonu alebo iPadu s názvom Apple Beta Software Program.

Zatiaľ nie je jasné, čo všetko by sa mohlo v iOS 15.6 a iPadOS 15.6 a taktiež v nadchádzajúcich nadstavbách objaviť. Apple už totiž implementoval všetky funkcie, ktoré boli ohlásené v aktualizáciách iOS 15 a iPadOS 15. Bude sa tak jednať už iba o bezpečnostné aktualizácie a implementáciu bug fixov.

iOS 15 nové widgety - WWDC 2021

Systémy iOS 15.6 a iPadOS 15.6 by mohli byť jednými z posledných aktualizácií systémov, keďže spoločnosť Apple teraz usilovne pracuje na systéme iOS 16, ktorý bude vydaný na jeseň tohto roka. Už čoskoro je očakávaná verejná beta verzia tohoto systému.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.