Gigant z Cupertina sa dnes postaral o aktualizáciu ďalšieho zo svojich zariadení. Na rad sa opäť dostali slúchadlá AirPods Pro 2. generácie. Nový firmware je dostupný ako pre model s portom Lightning, tak aj pre novú verziu s konektorom USB-C.

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do AirPods Pro 2 inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to automaticky. Tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom. Jedine mu môžete pomôcť. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky či už bezdrôtovej alebo káblovej.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / 钟文泽

Ako zistiť verziu firmvéry na AirPods? 

Ak si chcete skontrolovať, aký majú vaše AirPods Pro 2 firmware, urobíte to nasledovne. Stačí otvoriť na iPhone Nastavenia > Všeobecné > Informácie a v spodnej časti nájdete kategóriu AirPods, kde sa o svojich slúchadlách dozviete bližšie podrobnosti. Musia byť však pripojené k iPhonu.

A ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmwaru pre AirPods Pro 2. generácie. Máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie či režimov ANC a Transparentného posluchu.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2 s USB-C už kúpite na Slovensku. Sú lacnejšie a ponúkajú tieto 3 novinky

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -