Apple Watch Series 7 a nový dizajn

Po príchode Apple Watch Series 6 zostali mnohí fanúšikovia sklamaní. Zariadenie síce prinieslo nové technológie, no zabalilo ich do starého dizajnu. To sa našťastie už v nasledujúcom roku zmení. V Cupertine chystajú nástupcu.

Podrobnosti síce nepoznáme, no viacero zahraničných médií uviedlo, že Apple Watch Series 7 dostanú úplne nový dizajn. Nasledujúci koncept ukazuje, ako by mohol vyzerať v praxi. Stojí za ním iba sedemnásťročný grafický dizajnér „Wilson“. Skvelá práca…

Apple sa v posledných rokoch vracia ku hranatým tvarom. Dôkazom nie je iba iPhone 12 vo všetkých štyroch verziách ale aj iPad Air, iPad Pro či celá produktová línia počítačov Mac. Apple Watch sú zaoblené, vďaka čomu sa aj príjemne nosia na zápästí. Ak sa ale pripravuje výrazná zmena dizajnu, takýto tvar môže byť minulosťou.

Ploché hrany sú logickým krokom, ktorý by zaručene vyzeral dobre, no po praktickej stránke môže mať medzery. Predstavte si športovanie s takýmto zariadením. Ak by sa vám neustále „otláčalo“ o ruku, určite by to nebolo moc komfortné.

Na druhej strane, vízia je to zaujímavá a koncept si zaslúži pozornosť. Prehrať si môžete aj video, ku ktorému sa dostanete kliknutím na tento odkaz.

Pozrite si fotografie a do komentára napíšte, čo si tom myslíte vy. Brali by ste hranaté hodinky Apple Watch alebo ste presvedčení, že toto zariadenie musí byť zaoblené?

Prečítajte si tiež  Apple zjednotí dizajn svojich iOS produktov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.