Apple Watch Series 7 s novým dizajnom

Dnešný deň patril analytikovi Ming-Chi Kuovi (presnosť 78%), ktorý zverejnil rozsiahlu správu určenú pre investorov. Celý text sa týka budúceho roka a spoločnosti Apple. Jej produktové portfólio obohatí výrazne inovovaný iMac a tak isto Apple Watch Series 7 s celkom novým dizajnom. Hodinky sa budú líšiť od aktuálnej generácie a poskytnú aj zmeny v ovládaní.

Ako iste viete, Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE len kopírujú tvary pôvodných Apple Watch Series 4. Aj keď majú príjemné inovácie, niektorí zákazníci zostali sklamaní. Práve pre týchto ľudí v Cupertine chystajú prekvapenie.

V súčasnosti nepoznáme žiadne veľké detaily ohľadom Apple Watch Series 7. Šepká sa však, že by mohli prísť o fyzické bočné tlačidlo, pričom by ho nahradila dotyková verzia, fungujúca na princípe Haptic Touch.

Niečo podobné poznáme napríklad z iPhonu SE 2. generácie a jeho Home Buttonu. Ten už roky nie je fyzický ale iba dotykový so spätnou väzbou. Malé svetielko nádeje hovorí aj o prítomnosti Touch ID. S týmto tvrdením sme ale veľmi opatrní. Určite ho neberte za smerodajné.

Pri Apple Watch Series 7 sa môžeme tešiť na nové senzory a schopnosti v oblasti sledovania zdravia. Očakávame, že Apple upraví displej, ktorý dostane technológiu mini-LED. Okrem väčšej úspornosti príde o hrubé rámčeky naokolo.

V špekuláciách sa často spomína zlepšenie celkovej výdrže batérie. Tá dnes dosahuje 18 hodín na jedno nabitie, čo je jeden z najkritizovanejších parametrov zariadenia. Apple Watch Series 7 by mohli vydržať až dva či tri dni. Uvidíme.

Do komentára nám napíšte, či už na tieto hodinky čakáte, alebo ste zvolili tohtoročné modely.

Prečítajte si tiež  Apple uzatvára prvú pobočku Apple Store v Taliansku.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.